Symbol wolności

W ramach lekcji języka polskiego w klasach 4-7 uczniowie projektowali symbol wolności. Uczniowie zastanawiali się, jak zdefiniować słowo WOLNOŚĆ i WOLNY CZŁOWIEK. Zajęcia były częścią projektu Wolna i Niepodległa. Oto najciekawsze prace...

II ŻOLIBORSKI MŁODZIEŻOWY PRZEGLĄD TEATRALNY

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II ŻOLIBORSKIM MŁODZIEŻOWYM PRZEGLĄDZIE TEATRALNYM, który odbywa się pod kuratelą burmistrza Żoliborza. Grupa z klasy 7b i 4b przedstawiła mini widowisko "Szkolne Zoo". Publiczność przyjęła występ bardzo ciepło, a jury nagrodziło szkołę II miejscem. Gratulacje.

Warszawski Konkurs Międzyprzedmiotowy KAWALEROWIE ORDERU WOJENNEGO VIRTUTI MILITARI

Z radością obwieszczamy, że troje naszych uczniów zdobyło nagrody w "Warszawskim Konkursie Międzyprzedmiotowym KAWALEROWIE ORDERU WOJENNEGO VIRTUTI MILITARI - Na straży wolności i honoru" pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

W kategorii literackiej nagrody zdobyli - Marcin Borowiak i Zuzanna Bura. W kategorii historycznej - Konstanty Szczepański. Tegoroczna edycja obejmowała bohaterów OWVM, którzy otrzymali order za działalność w latach 1914 - 1918. Gratulacje.

DRUK
ZWROTU NALEŻNOŚCI