oppman.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start / Zobacz
Email Drukuj

ŚWIETLICA SZKOLNA 2018/2019


Jesień w świetlicy
W naszej świetlicy znów gwar i zabawa. Nadeszła polska, złota jesień, która inspiruje naszych uczniów do wykonywania różnorodnych prac tematycznych związanych z tą porą roku.  Wspólnie z pierwszakami wykonaliśmy "jeże z kolorowych liści."Drugie klasy namalowały "Wrzosy". Zapraszamy do wspólnej zabawy.


Światowy Dzień Żywności
W świetlicy również celebrowaliśmy "Światowy Dzień Żywności". Wychowawczynie przygotowały z dziećmi zdrową, owocową sałatkę, którą wszyscy z przyjemnością konsumowali. Naszym celem było promowanie zdrowego odżywiania i kształtowanie nawyku niemarnowania jedzenia. 


,,Listopadowa nostalgia"

Listopad zbliża się dużymi krokami. Pogoda nas nie rozpieszcza, dni stają się coraz krótsze, a wieczory sprzyjają rozmyślaniom. W naszej szkolnej świetlicy postanowiliśmy odczarować "Listopadową nostalgię" i wyrazić to, co w naszych sercach: optymizm oraz feerię barw. Na przekór aurze.


"100 lat Niepodległości"
Szkolna świetlica również przygotowuje się do obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Zaczęliśmy od przygotowania kokard narodowych i flag Polski wykonanych w oryginalny sposób. W tym tygodniu przybliżamy uczniom postać marszałka Józefa Piłsudskiego oraz wspólnie śpiewaliśmy pieśni patriotyczne.


"Kółko miłośników książek"
W świetlicy spędzamy czas kreatywnie i twórczo. Chętni uczniowie biorą udział w kółku miłośników książek. Wspólnie czytamy, omawiamy, rozwiązujemy zagadki oraz krzyżówki. Dzieci uwielbiają rozwój przez zabawę stad często gramy w kalambury. Największą atrakcją zajęć pozostaje na razie niezmiennie rzutnik "Ania" z bajkami na kliszach. Zapraszamy!

 


100-lecie
odzyskania niepodległości
***KLIKNIJ TUTAJ***


MEN
List do Rodziców
***KLIKNIJ TUTAJ***


Reforma oświaty
Dzielnica Żoliborz
***KLIKNIJ TUTAJ***


JADŁOSPIS
MAJ
***KLIKNIJ TUTAJ***


Procedury wydawania:

1. legitymacji szkolnej
2. duplikatów legitymacji i świadectw
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wewnętrzny System
Doradztwa Zawodowego
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wykaz podręczników
2018/2019


Realizujemy projekt


Klub Szkolny UNICEF

***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt

***KLIKNIJ TUTAJ***


Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

***KLIKNIJ TUTAJ***


Ogarnij Inżynierię
"Tajemnice
zielonych dachów" 

***KLIKNIJ TUTAJ*** Varsavianistyczna Szkoła
***KLIKNIJ TUTAJ***Twórcza szkoła
w Europie

***KLIKNIJ TUTAJ***SZKOLNE KOŁO
WOLONTARIATU
***KLIKNIJ TUTAJ***


Światowy Dzień
Pierwszej Pomocy

***KLIKNIJ TUTAJ***SP 68
honorowy opiekun
hotelu dla dzikich
owadów zapylających

***KLIKNIJ TUTAJ***

ZDROWO I SMACZNIE
***KLIKNIJ TUTAJ***


***KLIKNIJ TUTAJ***


PROMOCJA ZDROWIA
***KLIKNIJ TUTAJ***Program rządowy
"Książki naszych marzeń"
***KLIKNIJ TUTAJ***