Start / Ubezpieczenia

UBEZPIECZENIE

Kontynuacja ubezpieczenia Bezpieczne Dziecko Ulotka dla rodziców

Rada Rodziców, po analizie przesłanych ofert ubezpieczeniowych rekomenduje dwie, aby umożliwić rodzicom indywidualny wybór. W obu przypadkach do ubezpieczenia rodzice mogą przystąpić indywidualnie przez internet, samodzielnie wybierając wariant i opłacając składkę. W obu przypadkach ochrona obowiązuje również w wakacje, czyli trwa od 1.09 do 31.08.

Nowe warianty ubezpieczenia:

1. Uniqa (oferta w załączeniu, przekazana przez firmę Gestum Brokers) - oferta obejmuje kilka wariantów, wszystkie uwzględniają wyczynowe uprawianie sportu. Kwoty składek są o kilka złotych wyższe niż w przypadku oferty Interrisk (najtańszy wariant to 39 zł, najdroższy - 187 zł), ale świadczenia również są odpowiednio wyższe. Aby korzystać z ochrony od 1.09 do 31.08, należy przystąpić do polisy do 30 września. Przy ubezpieczaniu istnieje możliwość uzyskania zniżki 50% składki na drugie ubezpieczane dziecko (nawet uczące się w innej szkole), ubezpiecz dzieci za jednym razem, naciskając przycisk DODAJ KOLEJNE DZIECKO.

2. Interrisk (oferta przygotowana dla całej Warszawy przez konsorcjum Marsh i SupraBrokers, dostępna też na stronie https://klient.interrisk.pl/eduplusonline - nr mceph (pakiet bez wyczynowego uprawiania sportu) - lub la8bt (pakiet z wyczynowym uprawianiem sportu) - oferta również obejmuje kilka wariantów (kwota składki wynosi od 30 zł w najtańszym wariancie do 120 zł w najdroższym).  Składki są odrobinę niższe niż w przypadku Uniqa, ale skutkuje to niższymi kwotami świadczeń. Do umowy ubezpieczenia trzeba przystąpić do 15.10. Brak zniżki na kolejne dziecko.

JADŁOSPIS LISTOPAD
INFORMACJE O OBIADACH