oppman.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start / Konkursy

KONKURSY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020


Konkursy wewnętrzne w I semestrze roku szkolnego 2019/2020


Lp.

Nazwa Konkursu 

Organizator 

Klasy

Termin

1.

Ogólnopolski Konkurs

J. Ang. MULTITEST

M. Szymankiewicz

4-8

23.10.2019

2.

Konkurs SPELLING

M. Nakielska

K. Kurkiewicz

5

listopad 2019

3.

XV Międzyszkolny Konkurs J. Angielskiego

K. Daniluk

 

listopad 2019

4.

CO NAM W DUSZY GRA

M. Szymankiewicz

1-8

styczeń/luty 2020

5.

Christmas Card

M. Szymankiewicz

1-8

grudzień 2019

6.

Konkurs na słowniczek językowy

K. Szuflet

1-3

styczeń/luty2020

7.

Easter Card

M. Szymankiewicz

 

1-8

kwiecień 2020

8.

Konkurs j. hiszpańskiego Concurso de Deletrear

M. Nakielska

7

kwiecień 2020

9.

Szkolny konkurs fotograficzny “Moje kochane miasto”

Izabela Drozdowicz

1-8

wrzesień 2019


Konkursy zewnętrzne w I semestrze roku szkolnego 2019/2020 


Lp. 

Nazwa Konkursu 

Organizator 

Klasy 

Termin 

1.

Matematyczny Konkurs Kuratoryjny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

 

 Mazowieckie Kuratorium Oświaty

4-8

28.10.2019

05.12.2019

25.02.2020

2.

Alfik matematyczny  - konkurs ogólnopolski

 

      firma JERSZ

2-8

27.11.2019

3.

Kangur matematyczny

 

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika

w Toruniu

2-8

19.03.2020

4.

Konkurs polonistyczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

17.10.2019

28.11.2019

04.02.2020

5.

Konkurs historyczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

7-8

24.10.2019

03.12.2019

07.02.2019

6.

Konkurs chemiczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

18.10.2019

29.11.2019

05.02.2020

7.

Konkurs języka francuskiego

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

 

11.10.2019

26.11.2019

31.01.2020

8.

Konkurs języka angielskiego

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

23.10.2019

02.12.2019

06.02.2020

9.

Konkurs biologiczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

25.10.2019

04.12.2019

24.02.2020

10.

Konkurs wiedzy o społeczeństwie

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

8

29.10.2019

06.12.2019

26.02.2020

11.

Konkurs geograficzny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

7-8

31.10.2019

11.12.2019

02.03.2020

12.

Konkurs fizyczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

 

 

04.11.2019

12.12.2019

03.03.2020

13.

III Żoliborsko-Muranowski Konkurs Politologiczny

ŻKNH, INP UW

8

XII 2019

III 2020

14.

Legendy Warszawskie

ŻKNH, SP 92 i SP 267

4

X-XI 2019

15.

Konkurs ortograficzny “Ortografia na medal”

WCIES

4-8

Listopad/grudzień - etap szkolny

Kolejne etapy – zgodnie z harmonogramem organizatora    

 Konkursy świetlicowe w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

 

Lp. 

Nazwa Konkursu 

Organizator 

Klasy 

Termin 

1.

Konkurs plastyczny- Lampion

SP 92

I-III

listopad

2.

Konkurs plastyczny- Życzliwość ważna sprawa

SP 391

I-III

listopad

3.

Konkurs recytatorski

SP 65

I- III

styczeń

4.

Konkurs kulinarno – plastyczny – Zdrowy, rodzinny obiad

SP 392

I- III

luty

5.

Konkurs plastyczny- Warszawskie parki i ogrody 

SP 68

I -III

maj

6.

Konkurs plastyczny ,,Portret Pani Jesieni”

Irmina Napiórkowska

Maria Wittenberg

I-III

wrzesień

7.

Quiz wiedzy na temat zdrowego odżywiania.

 Irmina Napiórkowska

II-III

październik




Lp. Nazwa konkursu Klasy Termin
5.
Konkurs plastyczny na najładniejszą kartkę z okazji świąt Bożego Narodzenia w roku 2019

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym - szczegóły dotyczące techniki wykonania i formatu znajdują się w:
- Regulaminie konkursu - pobierz
- karta zgłoszeniowa - pobierz
- pismo Burmisrza - pobierz
- RODO - pobierz
Złożone prace muszą mieć:
-metryczkę przyklejoną trwale z tyłu pracy
-dołączoną kartę zgłoszeniową wraz z oświadczeniem o RODO
-praca wraz z kartą zgłoszeniową musi być dostarczona w przezroczystej koszulce foliowej na dokumenty
prace nie spełniające wymogów nie będą brane pod uwagę w wyborze trzech najlepszych przekazywanych do etapu dzielnicowego.

klasy 1-3



klasy 4-8

W SZKOLE PRACE ZBIERAMY DO


klasy
I-III
5 LISTOPADA

klasy
IV - VIII
12 listopada

4Multitest - ogólnopolski konkurs języka angielskiego4-8

Zapisy do:
30 IX 2019
Termin:
23 X 2019

3

miniLogia - konkurs informatyczny
szczegóły konkursu na stronie www


4-6

Zapisy do:
13 XI 2019
Etap szkolny:
27 listopada

2

Logia - konkurs informatyczny
szczegóły konkursu na stronie www

4-6

Zapisy do:
10.10-6.11
Etap szkolny:
16.10-6.11

1

Pix Programming Challenge - edycja polska Harmonogram konkursu

SPZapisy:
9.09-24.11
Eliminacje:
25-29 XI


Konkursy wewnętrzne, zewnętrzne i świetlicowe w I semestrze roku szkolnego 2019/2020

 

Lp.

Nazwa Konkursu 

Organizator 

Klasy

Termin

1.

Ogólnopolski Konkurs

J. Ang. MULTITEST

M. Szymankiewicz

4-8

23.10.2019

2.

Konkurs SPELLING

M. Nakielska

K. Kurkiewicz

5

listopad 2019

3.

XV Międzyszkolny Konkurs J. Angielskiego

K. Daniluk

 

listopad 2019

4.

CO NAM W DUSZY GRA

M. Szymankiewicz

1-8

styczeń/luty 2020

5.

Christmas Card

M. Szymankiewicz

1-8

grudzień 2019

6.

Konkurs na słowniczek językowy

K. Szuflet

1-3

styczeń/luty2020

7.

Easter Card

M. Szymankiewicz

 

1-8

kwiecień 2020

8.

Konkurs j. hiszpańskiego Concurso de Deletrear

M. Nakielska

7

kwiecień 2020

9.

Szkolny konkurs fotograficzny “Moje kochane miasto”

Izabela Drozdowicz

1-8

wrzesień 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lp. 

Nazwa Konkursu 

Organizator 

Klasy 

Termin 

1.

Matematyczny Konkurs Kuratoryjny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

 

 Mazowieckie Kuratorium Oświaty

4-8

28.10.2019

05.12.2019

25.02.2020

2.

Alfik matematyczny  - konkurs ogólnopolski

 

      firma JERSZ

2-8

27.11.2019

3.

Kangur matematyczny

 

Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych przy Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika

w Toruniu

2-8

19.03.2020

4.

Konkurs polonistyczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

17.10.2019

28.11.2019

04.02.2020

5.

Konkurs historyczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

7-8

24.10.2019

03.12.2019

07.02.2019

6.

Konkurs chemiczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

18.10.2019

29.11.2019

05.02.2020

7.

Konkurs języka francuskiego

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

 

11.10.2019

26.11.2019

31.01.2020

8.

Konkurs języka angielskiego

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

23.10.2019

02.12.2019

06.02.2020

9.

Konkurs biologiczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

25.10.2019

04.12.2019

24.02.2020

10.

Konkurs wiedzy o społeczeństwie

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

8

29.10.2019

06.12.2019

26.02.2020

11.

Konkurs geograficzny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

7-8

31.10.2019

11.12.2019

02.03.2020

12.

Konkurs fizyczny

I etap (szkolny)

II etap (rejonowy)

III etap (wojewódzki)

Mazowieckie Kuratorium Oświaty

 

 

 

04.11.2019

12.12.2019

03.03.2020

13.

III Żoliborsko-Muranowski Konkurs Politologiczny

ŻKNH, INP UW

8

XII 2019

III 2020

14.

Legendy Warszawskie

ŻKNH, SP 92 i SP 267

4

X-XI 2019

15.

Konkurs ortograficzny “Ortografia na medal”

WCIES

4-8

Listopad/grudzień - etap szkolny

Kolejne etapy – zgodnie z harmonogramem organizatora    

 

 

 

Lp. 

Nazwa Konkursu 

Organizator 

Klasy 

Termin 

1.

Konkurs plastyczny- Lampion

SP 92

I-III

listopad

2.

Konkurs plastyczny- Życzliwość ważna sprawa

SP 391

I-III

listopad

3.

Konkurs recytatorski

SP 65

I- III

styczeń

4.

Konkurs kulinarno – plastyczny – Zdrowy, rodzinny obiad

SP 392

I- III

luty

5.

Konkurs plastyczny- Warszawskie parki i ogrody 

SP 68

I -III

maj

6.

Konkurs plastyczny ,,Portret Pani Jesieni”

Irmina Napiórkowska

Maria Wittenberg

I-III

wrzesień

7.

Quiz wiedzy na temat zdrowego odżywiania.

 Irmina Napiórkowska

II-III

październik

 

 


 


JADŁOSPIS
DRUK
ZWROTU NALEŻNOŚCI
ZA NIEWYKORZYSTANE
OBIADY

***KLIKNIJ TUTAJ***


Aktualny Plan lekcji
***KLIKNIJ TUTAJ***


Procedury wydawania:

1. legitymacji szkolnej
2. duplikatów legitymacji i świadectw
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wewnętrzny System
Doradztwa Zawodowego
***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt


Klub Szkolny UNICEF

***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt

***KLIKNIJ TUTAJ***


Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

***KLIKNIJ TUTAJ***



Ogólnopolski Program
AI Schools&Academy
***KLIKNIJ TUTAJ***


Ogarnij Inżynierię
"Tajemnice
zielonych dachów" 

***KLIKNIJ TUTAJ*** 



Varsavianistyczna Szkoła
***KLIKNIJ TUTAJ***



SZKOLNE KOŁO
WOLONTARIATU



SP 68
honorowy opiekun
hotelu dla dzikich
owadów zapylających

***KLIKNIJ TUTAJ***



ZDROWO I SMACZNIE
***KLIKNIJ TUTAJ***


***KLIKNIJ TUTAJ***


PROMOCJA ZDROWIA
***KLIKNIJ TUTAJ***



Program rządowy
"Książki naszych marzeń"
***KLIKNIJ TUTAJ***