oppman.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start / Strona klasy 5a

Strona klasy 5A

Wychowawca: Agnieszka Ścieżyńska

Nasz nowy samorząd
Wybraliśmy nowy samorząd naszej klasy. Przewodniczącą została Zosia Ma, a jej zastępcami Pola i Mikołaj. Gratulujemy!


Nasze wakacyjne selfie


Wnętrza Domków


Europejski Dzień Sportu

Dnia 25.09.2019r. z okazji  Europejskiego Tygodnia Sportu wybraliśmy się na AWF. Na początku rozmawialiśmy o zdrowym stylu życia i o dobrym odżywianiu się. Następnie każda grupa poszła na zajęcia. W naszej klasie uczyliśmy się o judo. Trener pokazywał różne sposoby przewrócenia przeciwnika. Na koniec mieliśmy testy sprawnościowe. Z ich wszystkich najbardziej podobało mi się wioślarstwo. Stało tam pięć urządzeń dzięki którym można było poczuć się jak na łodzi lub kajaku. Choć ta wycieczka była męcząca nauczyłam się wielu ciekawych rzeczy o sportach.

Zosia Ma


Piknik rodzinny

Z okazji dwudziestolecia nadania naszej szkole patrona odbył się piknik rodzinny. Każda klasa zrobiła makietę jakiegoś miejsca w Warszawie. Było dwadzieścia sześć ciekawych zadań. Za każdą wykonaną zagadkę dostawało się naklejkę, a  kiedy zdobyło się co najmniej osiem znaczków, można było wziąć udział w losowaniu nagród pod koniec pikniku. Podczas festynu było wiele ciekawych gier i zabaw. Przyjechało nawet dziesięciu tancerzy ze szkoły w Łomiankach. Pokazali przepiękny taniec. Potem cała szkoła zaśpiewała po raz pierwszy piosenkę o Warszawie, którą wymyśliły nauczycielki z naszej szkoły. Piękny był też polonez, którego zatańczyło wiele osób. Podczas losowania można było wygrać długopis. Oprócz tego były też nagrody za konkursy. Najbardziej podobało mi się, kiedy pani Izabela Drozdowicz zaśpiewała piękny utwór „Cudownych rodziców mam”.

Zosia Ma

 

JADŁOSPIS

Styczeń


Procedury wydawania:

1. legitymacji szkolnej
2. duplikatów legitymacji i świadectw
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wewnętrzny System
Doradztwa Zawodowego
***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt


Klub Szkolny UNICEF

***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt

***KLIKNIJ TUTAJ***


Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

***KLIKNIJ TUTAJ***Ogólnopolski Program
AI Schools&Academy
***KLIKNIJ TUTAJ***


Ogarnij Inżynierię
"Tajemnice
zielonych dachów" 

***KLIKNIJ TUTAJ*** Varsavianistyczna Szkoła
***KLIKNIJ TUTAJ***SZKOLNE KOŁO
WOLONTARIATUSP 68
honorowy opiekun
hotelu dla dzikich
owadów zapylających

***KLIKNIJ TUTAJ***ZDROWO I SMACZNIE
***KLIKNIJ TUTAJ***


***KLIKNIJ TUTAJ***


PROMOCJA ZDROWIA
***KLIKNIJ TUTAJ***Program rządowy
"Książki naszych marzeń"
***KLIKNIJ TUTAJ***