oppman.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start / Kadra pedagogiczna / Klasy IV - VII

NAUCZYCIELE PRZEDMIOTOWI

W KLASACH IV-VIII


JĘZYK POLSKI

Iwona Michniewicz - nauczyciel dyplomowany

Katarzyna Pokrzywnicka - nauczyciel mianowany

Izabela Drozdowicz - nauczyciel dyplomowany

Irmina Napiórkowska - nauczyciel kontraktowy

Paulina Stanek - nauczyciel stażysta

JĘZYK ANGIELSKI

Katarzyna Daniluk - nauczyciel dyplomowany

Aleksandra Kasprzycka - nauczyciel dyplomowany

Marta Szymankiewicz- nauczyciel dyplomowany

Katarzyna Kurkiewicz - nauczyciel kontraktowy

Agnieszka Nojszewska - nauczyciel mianowany

Damian Warzycha - nauczyciel kontraktowy

JĘZYK FRANCUSKI

Joanna Grabowska - nauczyciel stażysta

JĘZYK HISZPAŃSKI

Magdalena Nakielska - nauczyciel kontraktowy

HISTORIA

Agata Gołaj - nauczyciel dyplomowany

Barbara Wójcik - nauczyciel dyplomowany

Michał Wyszogrodzki - nauczyciel stażysta


MATEMATYKA

Barbara Andruszkiewicz - nauczyciel dyplomowany

Maria Solarz - nauczyciel dyplomowany

Katarzyna Zawadzka - nauczyciel kontraktowy

Małgorzata Nasiłowska - nauczyciel dyplomowany

PRZYRODA

Beata Domińczak - nauczyciel dyplomowany

Iwona Brzezińska - nauczyciel dyplomowany

PLASTYKA

Izabela Szyszka - nauczyciel dyplomowany

Izabela Drozdowicz - nauczyciel dyplomowany

TECHNIKA

Marzena Ocias - nauczyciel dyplomowany

MUZYKA

Anna Kocyła - nauczyciel dyplomowany

INFORMATYKA / ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Anna Lecyk - nauczyciel dyplomowany

Marzena Ocias - nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Grażyna Krauss - nauczyciel dyplomowany

Elżbieta Wrzesień - nauczyciel dyplomowany

Karol Frąckiewicz - nauczyciel kontraktowy

Magdalena Czenska - nauczyciel mianowany

Jarosław Śliwiński - nauczyciel mianowany

RELIGIA

s. Barbara Bednarz - nauczyciel dyplomowany

Robert Kharitonov - nauczyciel kontraktowy

Krzysztof Łojek - nauczyciel dyplomowany


WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Bogusława Fila - Kołodziejczyk - nauczyciel dyplomowany

ETYKA

-

CHEMIA

Alicja Kończyk - nauczyciel dyplomowany

Anna Remin - nauczyciel dyplomowany 

FIZYKA

Marek Sobieszczański - nauczyciel kontraktowy

GEOGRAFIA

Anna Jaskólska - nauczyciel kontraktowy

Agnieszka Nojszewska - nauczyciel mianowany

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Iwona mierzwa - nauczyciel dyplomowany

 


Podręczniki
klasy IV-VIII
rok szk. 2019/2020

***Kliknij tutaj***


JADŁOSPIS
WRZESIEŃ
***KLIKNIJ TUTAJ***


Procedury wydawania:

1. legitymacji szkolnej
2. duplikatów legitymacji i świadectw
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wewnętrzny System
Doradztwa Zawodowego
***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt


Klub Szkolny UNICEF

***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt

***KLIKNIJ TUTAJ***


Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

***KLIKNIJ TUTAJ***



Ogólnopolski Program
AI Schools&Academy
***KLIKNIJ TUTAJ***


Ogarnij Inżynierię
"Tajemnice
zielonych dachów" 

***KLIKNIJ TUTAJ*** 



Varsavianistyczna Szkoła
***KLIKNIJ TUTAJ***



SZKOLNE KOŁO
WOLONTARIATU



SP 68
honorowy opiekun
hotelu dla dzikich
owadów zapylających

***KLIKNIJ TUTAJ***



ZDROWO I SMACZNIE
***KLIKNIJ TUTAJ***


***KLIKNIJ TUTAJ***


PROMOCJA ZDROWIA
***KLIKNIJ TUTAJ***



Program rządowy
"Książki naszych marzeń"
***KLIKNIJ TUTAJ***