oppman.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start / Prace uczniów język polski
Email Drukuj

Symbol wolności

W ramach lekcji języka polskiego w klasach 4-7 uczniowie projektowali symbol wolności. Uczniowie zastanawiali się, jak zdefiniować słowo WOLNOŚĆ i WOLNY CZŁOWIEK. Zajęcia były częścią projektu Wolna i Niepodległa. Oto najciekawsze prace...


II ŻOLIBORSKI MŁODZIEŻOWY PRZEGLĄD TEATRALNY

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II ŻOLIBORSKIM MŁODZIEŻOWYM PRZEGLĄDZIE TEATRALNYM, który odbywa się pod kuratelą burmistrza Żoliborza. Grupa z klasy 7b i 4b przedstawiła mini widowisko "Szkolne Zoo". Publiczność przyjęła występ bardzo ciepło, a jury nagrodziło szkołę II miejscem. Gratulacje.


Warszawski Konkurs Międzyprzedmiotowy KAWALEROWIE ORDERU WOJENNEGO VIRTUTI MILITARI 

Z radością obwieszczamy, że troje naszych uczniów zdobyło nagrody w "Warszawskim Konkursie Międzyprzedmiotowym KAWALEROWIE ORDERU WOJENNEGO VIRTUTI MILITARI - Na straży wolności i honoru" pod patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

W kategorii literackiej nagrody zdobyli - Marcin Borowiak i Zuzanna Bura. W kategorii historycznej - Konstanty Szczepański. Tegoroczna edycja obejmowała bohaterów OWVM, którzy otrzymali order za działalność w latach 1914 - 1918. Gratulacje.

  


 


100-lecie
odzyskania niepodległości
***KLIKNIJ TUTAJ***


MEN
List do Rodziców
***KLIKNIJ TUTAJ***


Reforma oświaty
Dzielnica Żoliborz
***KLIKNIJ TUTAJ***


JADŁOSPIS
CZERWIEC
***KLIKNIJ TUTAJ***


Procedury wydawania:

1. legitymacji szkolnej
2. duplikatów legitymacji i świadectw
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wewnętrzny System
Doradztwa Zawodowego
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wykaz podręczników
2018/2019


Realizujemy projekt


Klub Szkolny UNICEF

***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt

***KLIKNIJ TUTAJ***


Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

***KLIKNIJ TUTAJ***


Ogarnij Inżynierię
"Tajemnice
zielonych dachów" 

***KLIKNIJ TUTAJ*** Varsavianistyczna Szkoła
***KLIKNIJ TUTAJ***Twórcza szkoła
w Europie

***KLIKNIJ TUTAJ***SZKOLNE KOŁO
WOLONTARIATU
***KLIKNIJ TUTAJ***


Światowy Dzień
Pierwszej Pomocy

***KLIKNIJ TUTAJ***SP 68
honorowy opiekun
hotelu dla dzikich
owadów zapylających

***KLIKNIJ TUTAJ***

ZDROWO I SMACZNIE
***KLIKNIJ TUTAJ***


***KLIKNIJ TUTAJ***


PROMOCJA ZDROWIA
***KLIKNIJ TUTAJ***Program rządowy
"Książki naszych marzeń"
***KLIKNIJ TUTAJ***