Start / Strona klasy 1c

Strona klasy 1C

Wychowawca: Kinga Wojciechowska

JESTEM UCZNIEM 1C

W szkole jest super. Lubimy naszą panią i nasze lekcje. bo wiele się uczymy. Lubimy matematykę i polski i wf wszystko.

Zosia, Laura, Ola

Gdy jest ciepło to na przerwach wychodzimy na boisko.

Nel, Hania, Staś

Na wf-ie lubimy bawić się w berka i grać w piłkę. Podoba nam się też długa przerwa śniadaniowa i obiady, a najbardziej pomidorówka. Lubimy się uczyć.

Ala, Julka, Paweł, Michał

Lubimy chodzić na informatykę, bo każdy ma swój komputer i lubimy przerwy, bo możemy się pobawić.

Teoś, Tomek, Kalina, Jagoda

W szkole wszystko jest fajne i wf i komputery i przerwy i lekcje.

Zosia. Nina, Zosia

Podoba nam się biblioteka, bo tam są książki i nie możemy się doczekać kiedy będziemy je czytać. Lubimy też religię i śpiewanie z siostrą.

Amelia, Zosia, Lenka

NA ULICY

Dziś uczyliśmy się przechodzić przez ulicę.

Lenka

PIKNIK RODZINNY

W sobotę 22 IX w naszej szkole był PIKNIK. I było bardzo fajnie.

Jagoda

Sobota, to udany dzień na piknik. 22 IX na szkolnym boisku zebrały się dzieci z wszystkich klas z rodzicami i wszyscy nauczyciele. Było malowanie farbami, rysowanie swoich portretów, bieg i wiele innych atrakcji. Za udział w zabawie dostawało się naklejkę w kształcie listka, którą trzeba było przykleić na specjalną kartkę z drzewem. Na koniec pani Kasia losowała nagrody. Te dzieci, które nie zostały wylosowane, od 8 klasistów dostały lizaki.

Zosia T.

Na pikniku było super. Najbardziej podobał mi się bieg 100 x 100 m, w którym biegłam. Bardzo lubię biegać.

Tosia

Na piknik przyszłyśmy z babeczkami. Panie w stołówce zdziwiły się, bo na każdej było napisane 1c. Ja też się zdziwiłam, gdy zobaczyłam, że przyszło tyle ludzi. Postanowiłam poszukać Hani. Tego dnia nauczyłam się wchodzić na drabinki.

Lenka

W sobotę 22 września spotkaliśmy się na pikniku szkolnym. Każdy z nas przyniósł coś do jedzenia. Wspólnie śpiewaliśmy  i tańczyliśmy. Zorganizowane były rożne konkursy. Była to okazja żeby się lepiej poznać i pobawić. Mnie najbardziej podobało się, że mogliśmy się bawić na metalowych drabinkach pod opieką rodziców. Bardzo mi się podobał ten nasz piknik.

Zosia B

NA TROPACH JESIENI

W piątek, 5X byliśmy na wycieczce. Szukaliśmy jesieni na Cytadeli. Ja znalazłem dwa kasztany i dwa żołędzie. W powrotnej drodze zatrzymaliśmy się na placu zabaw, aby nacieszyć się jeszcze złotą jesienią. Nauczyłem się wchodzić na pająka z lin. Na górze była zjeżdżalnia i fajnie się zjeżdżało.
Podobała mi się ta wycieczka.

Paweł

W piątek byliśmy na wycieczce na Cytadeli. Było bardzo fajnie. Zbieraliśmy liście i kasztany. Później bawiliśmy się na placu zabaw. Było super!

Ola

Razem z kolegami i koleżankami bawiliśmy się na placu zabaw. Gdy wchodziłam na kręciołka, który jest krzywy, to moja koleżanka niechcący mnie kopnęła i wybiła mi ząb. Dzięki temu szybciej wyrośnie mi stały ząb i nie będę czekała, aż tata wyrwie mi ruszającego się mleczaka.

Zosia Cz.

W piątek byliśmy na Cytadeli. Chodziliśmy po kładkach i po drzewach. Zbieraliśmy kasztany i żołędzie. Byliśmy też na placu zabaw.  Bawiliśmy się na różnych zabawkach. Zjeżdżaliśmy na zjeżdżalni i byliśmy na kręcącym się kółku. Było fajnie.

Zosia T.