Konsultacje dla rodziców

  • Nauczyciele klas 1-3 pełnią dyżury w pokoju spotkań na parterze.
  • Nauczyciele klas 4-6 pełnią dyżury w pokoju nauczycielskim na pierwszym piętrze.
  • Nauczyciele wychowania fizycznego pełnią dyżury w pokoju przy sali gimnastycznej.
  • Nauczyciele świetlicy udzielają konsultacji w godzinach pracy świetlicy oraz w dni zebrań.
  • Pedagog i psycholog udzielają konsultacji w swoich godzinach pracy.

 

Lp. Nazwisko Imię Dzień tygodnia Przedział
czasowy
1. Andruszkiewicz Barbara wtorek 7.40-8.00
2. Bednarz Barbara środa 15.40-16.00
3. Bronisławska Natalia dostępna w godz. pracy
4. Brulińska Lena piątek 14.00-14.20
5. Brzezińska Iwona wtorek 15.20-15.40
6. Czechowska Agnieszka czwartek 14.50-15.10
7. Czenska Magdalena piątek 14.00-14.20
8. Daniluk Katarzyna poniedziałek 9.15-9.35
9. Domińczak Beata poniedziałek 9.30-9.50
10. Drozdowicz Izabela środa 7.40-8.00
12. Fila-Kołodziejczak Bogusława dostępna w godz. pracy
13. Frąckiewicz Karol poniedziałek 12.45-13.05
14. Gołaj Agata środa 8.30-8.50
15. Grabowska Joanna wtorek 12.30-12.50
16. Guc Diana środa 11.20-11.40
17. Guc Natalia poniedziałek 15.50-16.10
18. Jaskólska Anna środa 14.15-14.35
19. Jełowicka Joanna czwartek 14.10-14.30
20. Kasprzycka Aleksandra środa 7.40-8.00
21. Kharitonov Robert piątek 11.20-11.40
22. Kocyła Anna poniedziałek 15.40-16.00
23. Komsta Krystyna czwartek 11.30-11.50
24. Kończyk Alicja poniedziałek 7.40-8.00
25. Korczak Katarzyna piątek 12.10-12.30
26. Kosińska Dorota piątek 13.10-13.30
27. Kot Katarzyna piątek 12.10-12.30
28. Krauss Grażyna wtorek 11.20-11.40
29. Kujko Anna czwartek 12.10-12.30
30. Kurkiewicz Katarzyna wtorek 8.00-8.20
31. Kwiatkowska Joanna środa 14.00-14.20
32. Lecyk Anna piątek 09.45-10.05
33. Łojek Krzysztof wtorek 15.05-15.25
34. Makuchowska Sylwia wtorek 11.25-11.45
35. Michniewicz Iwona środa 7.30-7.50
36. Mierzwa Iwona poniedziałek 14.05-14.25
37. Nakielska Magdalena poniedziałek 12.10-12.30
38. Napiórkowska Irmina środa 12.10-12.30
39. Nasiłowska Małgorzata poniedziałek 10.00-10.20
40. Nikoniuk Emilia środa 7.40-8.00
41. Nojszewska Agnieszka wtorek 14.50-15.10
42. Ocias Marzena poniedziałek 15.50-16.10
43. Pokrzywnicka Katarzyna wtorek 8..25-8.45
44. Przybylska Ilona dostępna w godz. pracy
45. Remin Anna poniedziałek 15.20-15.40
46. Sikora Monika czwartek 16.00-16.20
47. Sobieszczański Marek piątek 10.40-11.00
48. Sobieszuk Joanna wtorek 9.15-9.40
49. Solarz Maria środa 9.45-10.05
50. Stanek Paulina wtorek 9.45-10.05
51. Szal Marta środa 09.45-10.30
52. Szuflet Katarzyna czwartek 11.20-11.40
53. Szymankiewicz Marta wtorek 11.25-11.45
54. Szyszka Izabela piątek 8.30-8.50
55. Ścieżyńska Agnieszka środa 14.30-14.50
56. Śliwiński Jarosław środa 11.20-11.40
57. Wyszogrodzki Michał wtorek 14.50-15.10
58. Warzycha Damian poniedziałek 15.10-15.30
59. Wiatrak Ewa piątek 14.10-14.30
60. Wolska Alicja poniedziałek 10.40-11.00
61. Wojciechowska Kinga piątek 14.05-14.25
62. Wójcik Barbara środa 11.00-11.20
63. Wrzesień Elżbieta poniedziałek 15.45-16.05
64. Zawadzka Katarzyna piątek 10.30-10.50
65. Zych Monika czwartek 14.10-14.30
67. Żukowska Paulina wtorek 14.00-14.20
Skip to content