Konsultacje dla rodziców

  • Nauczyciele klas 1-3 pełnią dyżury w pokoju spotkań na parterze.
  • Nauczyciele klas 4-6 pełnią dyżury w pokoju nauczycielskim na pierwszym piętrze.
  • Nauczyciele wychowania fizycznego pełnią dyżury w pokoju przy sali gimnastycznej.
  • Nauczyciele świetlicy udzielają konsultacji w godzinach pracy świetlicy oraz w dni zebrań.
  • Pedagog i psycholog udzielają konsultacji w swoich godzinach pracy.Konsultacje dla rodziców

                                         2021/2022

     

    Lp. Nazwisko Imię Dzień tygodnia Przedział

    czasowy

    1. Emerla Barbara środa 8.10-8.30
    2. Bednarz Barbara wtorek 13.35-13.55
    3. Bonisławska Natalia dostępna w godz. pracy
    4. Brulińska Lena środa 13.30-13.50
    5. Brzezińska Iwona poniedziałek 11.20-11.40
    6. Czechowska Agnieszka środa 7.40-8.00
    7. Czenska Magdalena czwartek 16.00-16.20
    8. Daniluk Katarzyna poniedziałek 9.15-9.35
    9. Domińczak Beata środa 8.05-8.25
    10. Drozdowicz Izabela środa 7.40-8.00
    12. Fila-Kołodziejczak Bogusława dostępna w godz. pracy
    13. Frąckiewicz Karol środa 7.50-8.10
    14. Gołaj Agata dostępna w godz. pracy
    15. Grabowska Joanna środa 11.50-12.10
    16. Guc Diana poniedziałek 12.10-12.30
    17. Guc Natalia środa 11.30-11.50
    18. Jaskólska Anna czwartek 13.10-13.30
    19. Jełowicka Joanna wtorek 15.15-15.35
    20. Kasprzycka Aleksandra wtorek 9.15-9.35
    21. Kharitonov Robert wtorek 7.40-8.00
    22. Kocyła Anna poniedziałek 16.00-16.20
    23. Komsta Krystyna środa 8.25-8.45
    24. Kończyk Alicja poniedziałek 7.40-8.00
    25. Kukla Joanna środa 12.50-13.10
    26. Kosińska Dorota poniedziałek 11.20-11.40
    27. Kot Katarzyna wtorek 7.40-8.00
    28. Krauss Grażyna piątek 12.20-12.40
    29. Dąbrowska Joanna czwartek 15.20-15.40
    30. Kurkiewicz Katarzyna poniedziałek 15.15-15.35
    31 Kwiatkowska Joanna środa 8.50-9.10
    32. Lecyk Anna w godzinach pracy
    33. Szabłowska Magdalena poniedziałek 11.40-12.00
    34. Makuchowska Sylwia czwartek 10.10-10.30
    35. Michniewicz Iwona czwartek 15.10-15.30
    36. Mierzwa Iwona poniedziałek 16.00-16.20
    37. Nakielska Magdalena czwartek 12.20-12.40
    38. Napiórkowska Irmina poniedziałek 15.15-15.35
    39. Nasiłowska Małgorzata środa 7.40-8.00
    40. Nikoniuk Emilia piątek 8.00-8.20
    41. Nojszewska Agnieszka wtorek 12.00-12.20
    42. Ocias Marzena wtorek 15.40-16.00
    43. Pokrzywnicka Katarzyna środa 7.40-8.00
    44 Przybylska Ilona dostępna w godz. pracy
    45 Niedziela Tomasz wtorek 12.15-12.35
    46. Wasiluk-Brzozowska Maria wtorek 16.00-16.20
    47. Sobieszczański Marek piątek 13.30-13.50
    48. Sobieszuk Joanna piątek 11.15-11.35
    49. Solarz Maria poniedziałek 8.30-8.50
    50. Pawłowska Karolina czwartek 7.40-8.00
    51. Szal Marta poniedziałek 17.30-17.50
    52. Szuflet Katarzyna poniedziałek 11.20-11.40
    53. Szymankiewicz Marta wtorek 10.15-10.45
    54. Szyszka Izabela wtorek 14.20-14.40
    55. Ścieżyńska Agnieszka poniedziałek 11.20-11.40
    58. Warzycha Damian poniedziałek 12.20-12.50
    59. Wiatrak Ewa czwartek 7.40-8.00
    61. Wojciechowska Kinga wtorek 14.20-14.40
    62. Wójcik Barbara czwartek 13.20-13.40
    63. Pawłowska Maria środa 7.40-8.00
    64. Wrzesień Elżbieta wtorek 15.10-15.30
    65. Zawadzka Katarzyna wtorek 11.15-11.35
    66. Zych Monika wtorek 15.15-15.35

     

Skip to content