Kadra pedagogiczna

DYREKTOR SZKOŁY

  • Agnieszka Jajkiewicz-Sołtys – nauczyciel dyplomowany

WICEDYREKTOR SZKOŁY

  • Beata Kaftańska, klasy 0 – 3 – nauczyciel dyplomowany
  • Ewa Butryn, klasy 4 – 8 – nauczyciel dyplomowany

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA – KLASY I – III

  • Joanna Jełowicka – nauczyciel dyplomowany
  • Kinga Wojciechowska – nauczyciel dyplomowany
  • Ewa Wiatrak- nauczyciel dyplomowany
  • Lena Brulińska – nauczyciel dyplomowany
  • Katarzyna Korczak – nauczyciel kontraktowy
  • Joanna Dąbrowska – nauczyciel kontraktowy (urlop)
  • Diana Guc – nauczyciel kontraktowy
  • Natalia Guc – nauczyciel kontraktowy
  • Katarzyna Szuflet – nauczyciel dyplomowany
  • Monika Sikora – nauczyciel kontraktowy

JĘZYK POLSKI

  • Iwona Michniewicz – nauczyciel dyplomowany
  • Katarzyna Pokrzywnicka – nauczyciel mianowany
  • Izabela Drozdowicz – nauczyciel dyplomowany
  • Paulina Stanek – nauczyciel stażysta
  • Irmina Napiórkowska – nauczyciel kontraktowy

JĘZYK ANGIELSKI

  • Katarzyna Daniluk – nauczyciel dyplomowany
  • Aleksandra Kasprzycka – nauczyciel dyplomowany
  • Katarzyna Kurkiewicz – nauczyciel kontraktowy
  • Agnieszka Nojszewska – nauczyciel mianowany
  • Marta Szymankiewicz – nauczyciel dyplomowany
  • Damian Warzycha – nauczyciel kontraktowy
  • Hanna Jutras – nauczyciel stażysta

JĘZYK FRANCUSKI

  • Joanna Grabowska – nauczyciel stażysta

JĘZYK HISZPAŃSKI

  • Magdalena Nakielska – nauczyciel kontraktowy

HISTORIA

  • Agata Gołaj – nauczyciel dyplomowany
  • Barbara Wójcik – nauczyciel dyplomowany
  • Michał Wyszogrodzki – nauczyciel stażysta

MATEMATYKA

  • Elżbieta Wygnalska – nauczyciel dyplomowany
  • Maria Solarz – nauczyciel dyplomowany
  • Katarzyna Zawadzka – nauczyciel kontraktowy
  • Małgorzata Nasiłowska – nauczyciel dyplomowany

PRZYRODA

  • Beata Domińczak – nauczyciel dyplomowany
    Iwona Brzezińska – nauczyciel dyplomowany

BIOLOGIA

  • Beata Domińczak – nauczyciel dyplomowany

PLASTYKA

  • Izabela Szyszka – nauczyciel dyplomowany
  • Izabela Drozdowicz – nauczyciel dyplomowany

TECHNIKA

  • Marzena Ocias – nauczyciel dyplomowany

MUZYKA

  • Anna Kocyła – nauczyciel dyplomowany

INFORMATYKA / ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

  • Anna Lecyk – nauczyciel dyplomowany
  • Marzena Ocias – nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • Grażyna Krauss – nauczyciel dyplomowany
  • Elżbieta Wrzesień – nauczyciel dyplomowany
  • Karol Frąckiewicz – nauczyciel kontraktowy
  • Magdalena Czenska – nauczyciel mianowany
  • Jarosław Śliwiński – nauczyciel mianowany

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

  • Radosław Manicki – nauczyciel dyplomowany

RELIGIA

  • s. Barbara Bednarz – nauczyciel dyplomowany
    Robert Kharitonov – nauczyciel kontraktowy
    Krzysztof Łojek – nauczyciel dyplomowany

ETYKA

  • Kinga Wojciechowska – nauczyciel dyplomowany
  • Lena Brulińska – nauczyciel dyplomowany
  • Joanna Jełowicka – nauczyciel dyplomowany
  • Natalia Guc – nauczyciel kontraktowy
  • Diana Guc – nauczyciel kontraktowy
  • Katarzyna Szuflet – nauczyciel dyplomowany
  • Ewa Wiatrak – nauczyciel dyplomowany
  • Monika Sikora – nauczyciel kontraktowy
  • Katarzyna Korczak – nauczyciel kontraktowy
  • Hanna Jutras – nauczyciel stażysta

CHEMIA

  • Alicja Kończyk- nauczyciel dyplomowany
  • Anna Remin – nauczyciel dyplomowany

FIZYKA

  • Marek Sobieszczański – nauczyciel kontraktowy

GEOGRAFIA

  • Anna Jaskólska – nauczyciel kontraktowy
  • Agnieszka Nojszewska – nauczyciel mianowany

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

  • Bogusława Fila-Kołodziejczak – nauczyciel dyplomowany

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • Iwona Mierzwa – nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY W KLASACH INTEGRACYJNYCH

  • Krystyna Komsta – nauczyciel dyplomowany
  • Anna Kujko – nauczyciel dyplomowany
  • Joanna Sobieszuk – nauczyciel dyplomowany
  • Agnieszka Ścieżyńska – nauczyciel dyplomowany
  • Dorota Kosińska – nauczyciel dyplomowany
  • Lena Kajzer- nauczyciel kontraktowy(urlop)
  • Paulina Żukowska – nauczyciel kontraktowy
  • Katarzyna Kot – nauczyciel dyplomowany
  • Emilia Nikoniuk – nauczyciel stażysta
  • Sylwia Makuchowska – nauczyciel mianowany
  • Aleksandra Godlewska – nauczyciel kontraktowy (urlop)
  • Elżbieta Gielo – nauczyciel mianowany
  • Karolina Pawłowska – nauczyciel mianowany
  • Magdalena Kasica – nauczyciel kontraktowy

OPIEKA NAD UCZNIEM

  • PEDAGOG SZKOLNY – Ilona Przybylska – nauczyciel kontraktowy
  • PEDAGOG SZKOLNY – Bogusława Fila – Kołodziejczak – nauczyciel dyplomowany
  • PSYCHOLOG – Natalia Bonisławska – nauczyciel stażysta
  • LOGOPEDA – Janina Michalska – nauczyciel mianowany
  • LOGOPEDA – Joanna Sobieszuk – nauczyciel dyplomowany
  • REWALIDATOR – Ewa Butryn – nauczyciel dyplomowany
  • TERAPIA SI – Joanna Kucińska – nauczyciel dyplomowany
  • TERAPIA PEDAGOGICZNA – Joanna Kwiatkowska- nauczyciel dyplomowany
  • TERAPIA PEDAGOGICZNA – Agnieszka Czechowska – nauczyciel kontraktowy
  • GIMNASTYKA KOREKCYJNA – Radosław Manicki – nauczyciel dyplomowany

BIBLIOTEKA SZKOLNA

  • Ewa Kiraga – nauczyciel dyplomowany
  • Olga Matuszewska – nauczyciel mianowany

ŚWIETLICA SZKOLNA

  • Dorota Kubalska – nauczyciel mianowany – KIEROWNIK ŚWIETLICY
  • Marta Szal – nauczyciel dyplomowany
  • Alicja Wolska – nauczyciel dyplomowany
  • Izabela Szyszka – nauczyciel dyplomowany
  • Maria Wittenberg – nauczyciel mianowany
  • Olga Matuszewska – nauczyciel mianowany
  • Małgorzata Zarycka – nauczyciel dyplomowany
  • Małgorzata Romanek – nauczyciel stażysta

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

  • Anna Zawodniak – nauczyciel kontraktowy
  • Barbara Emerla – nauczyciel mianowany

PEDAGOG SZKOLNY

  • Ilona Przybylska – nauczyciel kontraktowy
  • Bogusława Fila-Kołodziejczak – nauczyciel dyplomowany

PSYCHOLOG

  • Natalia Bonisławska – nauczyciel stażysta

LOGOPEDA

  • Janina Michalska – nauczyciel mianowany
  • Joanna Sobieszuk – nauczyciel dyplomowany

REWALIDATOR

  • Ewa Butryn – Nauczyciel dyplomowany

TERAPIA PEDAGOGICZNA

  • Agnieszka Czechowska – nauczyciel mianowany
  • Joanna Kwiatkowska – nauczyciel kontraktowy

TERAPIA SI

  • Joanna Kwiatkowska – nauczyciel mianowany
Skip to content