Konsultacje dla Uczniów

Lp. Nazwisko Imię Dzień tygodnia Przedział
czasowy
1. Andruszkiewicz Barbara czwartek 07.40-08.00
2. Bednarz Barbara poniedziałek 13.10-13.30
3. Bronisławska Natalia dostępna w godz. pracy
4. Brulińska Lena wtorek 15.00-15.20
5. Brzezińska Iwona wtorek 15.00-15.20
6. Czechowska Agnieszka wtorek 08.30-08.50
7. Czenska Magdalena poniedziałek 13.10-13.30
8. Daniluk Katarzyna wtorek 09.10.-09.30
9. Domińczak Beata poniedziałek 09.10-09.30
10. Drozdowicz Izabela poniedziałek 07.40-08.00
11. Fila-Kołodziejczak Bogusława dostępna w godz. pracy
12. Frąckiewicz Karol poniedziałek 13.0-13.25
13. Gołaj Agata poniedziałek 7.40-8.00
14. Grabowska Joanna wtorek 12.30-12.50
15. Guc Diana wtorek 8.15-8.35
16. Guc Natalia środa 08.30-08.50
17. Jaskólska Anna piątek 12.15-12.35
18. Jełowicka Joanna czwartek 13.30-13.50
19. Kasprzycka Aleksandra czwartek 07.40-08.00
20. Kharitonov Robert czwartek 13.10-13.30
21. Kocyła Anna wtorek 12.10-12.30
22. Komsta Krystyna czwartek 12.00-12.20
23. Kończyk Alicja czwartek 7.40-08.00
24. Korczak Katarzyna środa 12.05-12.25
25. Kosińska Dorota czwartek 12.05-12.25
26. Kot Katarzyna środa 12.05-12.25
27. Krauss Grażyna środa 11.20-11.40
28. Kujko Anna czwartek 08.20-08.40
29. Kurkiewicz Katarzyna wtorek 08.20-08.40
30. Kwiatkowska Joanna środa 14.00-14.20
31. Lecyk Anna czwartek 09.45-10.05
32. Łojek Krzysztof piątek 14.15-14.35
33. Makuchowska Sylwia piątek 11.00-11.20
34. Michniewicz Iwona wtorek 07.40-08.00
35. Mierzwa Iwona poniedziałek 14.25-14.45
36. Nakielska Magdalena wtorek 10.35-10.55
37. Napiórkowska Irmina czwartek 14.00-14.20
38. Nasiłowska Małgorzata środa 8.25-08.45
39. Nikoniuk Emilia czwartek 07.40-08.00
40. Nojszewska Agnieszka piątek 14.50-15.10
41. Ocias Marzena środa 15.50-16.10
42. Pokrzywnicka Katarzyna środa 14.00-14.20
43. Przybylska Ilona dostępna w godz. pracy
44. Remin Anna poniedziałek 15.00-15.20
45. Sikora Monika czwartek 12.25-12.45
46. Sobieszczański Marek piątek 11.00-11.20
47. Sobieszuk Joanna wtorek
48. Solarz Maria środa 10.05-10.25
49. Stanek Paulina wtorek 10.05-10.25
50. Szal Marta środa 08.20-08.40
51. Szuflet Katarzyna środa 10.50-11.10
52. Szymankiewicz Marta wtorek 08.30-08.50
53. Szyszka Izabela piątek 08.10-08.30
54. Ścieżyńska Agnieszka czwartek 12.00-12.20
55. Śliwiński Jarosław czwartek 11.20-11.40
56. Wyszogrodzki Michał poniedziałek 13.10-13.30
57. Warzycha Damian poniedziałek 14.50-15.10
58. Wiatrak Ewa czwartek 10.50-11.10
59. Wolska Alicja piątek 13.10-13.30
60. Wojciechowska Kinga piątek 09.00-09.20
61. Wójcik Barbara piątek 09.00-09.20
62. Wrzesień Elżbieta czwartek 12.15-12.35
63. Zawadzka Katarzyna piątek 10.50-11.10
64. Zych Monika czwartek 14.10-14.30
65. Żukowska Paulina środa 12.00-12.20
Skip to content