Konkurs recytatorski Złota Biedronka

WARSZAWSKI KONKURS POETYCKI „ZŁOTA BIEDRONKA”

22 maja 2024 roku w Szkole Podstawowej nr 306 w Warszawie odbyła się uroczysta gala podsumowująca XIV edycję Warszawskiego Konkursu Poetyckiego Złota Biedronka. Tym razem do poetyckiej walki stanęło aż 39 młodych twórców. Konkurs odbył się pod hasłem „jest taka wdzięczność…”, który stanowi cytat z wiersza ks. Jana Twardowskiego, patrona szkoły, w której odbywał się konkurs. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza na zadany temat. Uczennica klasy 7A Zuzanna Faderewska zdobyła wyróżnienie w tym trudnym konkursie. Opiekunem literackim pracy Zuzanny była p. Irmina Napiórkowska. Na uroczystej gali wszyscy mogli zapoznać się ze zwycięskimi utworami. Gratulujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć.