Wolna i Niepodległa

Kwiaty dla Niepodległej

Bukiet Biało - Czerwonych kwiatów

Bukiet biało – czerwonych kwiatów, który zdobi dolny korytarz, jest efektem szkolnej akcji 100 kwiatów na 100 – lecie odzyskania niepodległości. Kwiaty zostały wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców. To symbol zaangażowania się naszej szkoły w ogólnonarodowe obchody tej wspaniałej rocznicy. W klasach 4-7 trwa realizacja projektu Wolna i Niepodległa, którego elementem jest szkolny konkurs literacki, liczne koncerty, pogadanki i wystawy.

Konkurs fotograficzny pt. „Szczęśliwa Polska”

W ramach obchodów 100-lecia Niepodległości w szkole został ogłoszony konkurs fotograficzny. Oto niektóre prace naszych uczniów.

 

„Polska to MY. Autoportret w 100-lecie Niepodległości”

Nasza szkoła wzięła udział w miejskiej akcji plastycznej. Oto kilka najlepszych prac wykonanych podczas pikniku i lekcji plastyki. Wszystkie będą wykorzystane podczas obchodów narodowego święta.

 

 

 

 

 

Akcja Słodka Niepodległa

W ramach projektu SZKOŁA DEMOKRACJI uczniowie klasy 8b przygotowali akcję SŁODKA NIEPODLEGŁA. Mieszkańcy Żoliborza otrzymali od naszej szkoły słodkości przyozdobione kotylionami i flagami. Wszystkie pyszności autorstwa 8b. Ale nie byłoby tak pięknych kotylionów i flag, gdyby nie pomoc młodszych klas i świetlicy. DZIĘKUJEMY

Skip to content