3 czerwca odbyła się gala finałowa Czwartego Żoliborskiego Konkursu Recytatorskiego im. Joanny Kulmowej. Wzięło w nim udział 100 uczniów ze szkół podstawowych województwa mazowieckiego. Z naszej szkoły udział wzięło dwoje uczniów w kategoriach klas 1-3 oraz 4-6. Mieli oni przygotować recytację 3 wierszy Joanny Kulmowej. Do konkursu przygotowywani byli przez panią Ewę Kiragę. Oboje za swoje znakomite występy zostali uhonorowani specjalnymi narodami. Ludwika Szandecka otrzymała Nagrodę Jury Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, a Bartłomiej Tracz – Nagrodę Burmistrza Dzielnicy Żoliborz.
Obojgu uczestnikom bardzo gratulujemy!
Zapraszamy do zapoznania się z fotografiami i dokładniejszymi informacjami z przebiegu gali finałowej konkursu na stronie biblioteki publicznej (link poniżej):
FINAŁ IV KONKURSU RECYTATORSKIEGO IM. JOANNY KULMOWEJ – Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Żoliborz
