Konkurs recytatorski J. Kulmowej

DRUGI ŻOLIBORSKI KONKURS RECYTATORSKI IM. JOANNY KULMOWEJ

W dniach 20 i 21 maja 2024 r. w Społecznym Domu Kultury WSM na Żoliborzu odbyły się przesłuchania uczestników Drugiego Żoliborskiego Konkursu Recytatorskiego im. Joanny Kulmowej. Z naszej szkoły do zmagań przystąpiły 3 osoby z klas 1-3 oraz 4 osoby z klas 4-6. Uczniowie mieli możliwość przygotować się do konkursu w naszej bibliotece. Konkurs, podobnie jak w zeszłym roku, był bardzo profesjonalnie przygotowany. Wzięło w nim udział bardzo dużo uczniów z całej Warszawy. Nasi uczniowie dobrze reprezentowali swoją szkołę. O wynikach konkursu przekonamy się już po zakończeniu roku szkolnego, gdyż uroczysta gala, na której będą wręczane nagrody, odbędzie się 22 czerwca 2024 (w sobotę) o godz. 15.00 w Społecznym Domu Kultury przy ul. Słowackiego 19A na Żoliborzu, na którą są zaproszeni uczestnicy wraz z rodzicami. Za wysokie finałowe miejsca uczniowie dodatkowo mieli możliwość zdobycia punktów do szkoły ponadpodstawowej. Za wszystkich trzymamy kciuki i gratulujemy recytacji!
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.