Dzień Patrona – 6 marca 2023

W tym roku uczciliśmy ten dzień koncertem pt. „Oppmanowskie pozytywne wibracje”.

Z okazji święta naszej szkoły chcieliśmy spojrzeć na świat przez różowe okulary i powiedzieć z radością „zielono mi”. Bądźmy pozytywni i niech te kolorowe wibracje przypominają Uczniom, Nauczycielom i Pracownikom naszej szkoły, że szkoła 68 to miejsce pełne radości i życzliwości. Kolorowe serca, które od jakiegoś czasu opanowały naszą szkolną przestrzeń są symbolem wielu pozytywnych emocji, które warto w sobie pielęgnować. Przecież miłość, przyjaźń, nadzieja, wdzięczność nadają naszemu życiu wartości i smaku. Bo jak powiedział lis do Małego Księcia „Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu”.