Każdy z nas ma na tyle dużą dłoń, że może z niej uczynić Betlejem

Zainspirowani przez Panią Paulinę chętnie zaangażowaliśmy się w akcję związaną z wysyłaniem kartek świątecznych dla dzieci przebywających w szpitalach podczas świąt Bożego Narodzenia. Tworzyliśmy własnoręcznie kartki świąteczne, kazdy z nas odciskał swoja dłoń, której odcisk, po przyklejeniu kolorowych kółeczek i żółtej gwiazdki, stawał się piękną choinką.
Do naszej akcji dołaczyli także uczniowie z wychowawcami innych klas. Razem powstało mnóstwo pięknych i kreatywnych kartek, które wysłaliśmy do fundacji.
To wspólne przedsięwzięcie ma na celu umilenie pobytu tym dzieciom, którym choroba uniemożliwia spędzenie świąt w rodzinnym domu. Dzięki zaangażowaniu wszystkich uczniów oraz działalności Fundacji Gdy Liczy się Czas, kartki są aktualnie w drodze na Śląsk, gdzie będą mogły wywołać uśmiech na buziach dzieci, a jednocześnie przypomnieć im, że jest ktoś, kto o nich myśli i pamięta. Pomaganie jest fajne! Dziękujemy!