Posadziliśmy żonkile w ramach akcji charytatywnej „Pola Nadziei”

W dniu dzisiejszym wzięliśmy udział w akcji charytatywnej „Pola Nadziei” w czasie której sadziliśmy żonkile na placu Wilsona przy wejściu do Parku im. Stefana Żeromskiego.

Uczniowie ze szkolnego koła wolontariatu: Stanisław, Martyna, Elina, Alex, Kuba, Jeremi, Marcel i Oliwier oraz pani Katarzyna Daniluk Rzecznik Praw Ucznia w naszej szkole i pani Anna Lecyk opiekun szkolnego koła wolontariatu, godnie reprezentowali naszą szkołę na tym wydarzeniu.

Przedstawiciele Hospicjum Domowym Archidiecezjalnego Zespołu Domowej Opieki Paliatywnej Dzielnicy Bielany przygotowali na dzień dzisiejszy cebulki kwiatowe, przypinki i koszulki w kolorze żółtym, który jest nawiązaniem do koloru posadzonych kwiatów.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością Burmistrz Dzielnicy Żoliborz pan Paweł Michalec, Zastępcy Burmistrza Dzielnicy Żoliborz pani Renata Kozłowska i pani Agata Marciniak-Różak, Naczelnik Wydziału Oświaty – Artur Nawrot oraz Zastępca Prezydenta m.st. Warszawy – pani Renata Kaznowska.

Jest nam bardzo miło, że mogliśmy swoją obecnością wesprzeć tak szlachetną akcję.