oppman.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start / Kadra pedagogiczna

DYREKTOR SZKOŁY

Agnieszka Jajkiewicz-Sołtys - nauczyciel dyplomowany 

WICEDYREKTOR SZKOŁY

Beata Kaftańska, klasy 0 - 3 - nauczyciel dyplomowany
Ewa Butryn, klasy 4 - 8 - nauczyciel dyplomowany

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - KLASY I - III

Joanna Jełowicka - nauczyciel dyplomowany
Kinga Wojciechowska - nauczyciel dyplomowany
Ewa Wiatrak- nauczyciel dyplomowany
Lena Brulińska - nauczyciel dyplomowany
Katarzyna Korczak - nauczyciel kontraktowy
Joanna Dąbrowska - nauczyciel kontraktowy (urlop)
Diana Guc - nauczyciel kontraktowy
Natalia Guc - nauczyciel kontraktowy
Katarzyna Szuflet - nauczyciel dyplomowany
Monika Sikora - nauczyciel kontraktowy

JĘZYK POLSKI

Iwona Michniewicz - nauczyciel dyplomowany
Katarzyna Pokrzywnicka - nauczyciel mianowany
Izabela Drozdowicz - nauczyciel dyplomowany
Paulina Stanek - nauczyciel stażysta
Irmina Napiórkowska - nauczyciel kontraktowy

JĘZYK ANGIELSKI

Katarzyna Daniluk - nauczyciel dyplomowany
Aleksandra Kasprzycka - nauczyciel dyplomowany
Katarzyna Kurkiewicz - nauczyciel kontraktowy
Agnieszka Nojszewska - nauczyciel mianowany
Marta Szymankiewicz - nauczyciel dyplomowany
Damian Warzycha - nauczyciel kontraktowy

JĘZYK FRANCUSKI

Joanna Grabowska - nauczyciel stażysta

JĘZYK HISZPAŃSKI

Magdalena Nakielska - nauczyciel kontraktowy 

HISTORIA

Agata Gołaj - nauczyciel dyplomowany
Barbara Wójcik - nauczyciel dyplomowany
Michał Wyszogrodzki - nauczyciel stażysta

MATEMATYKA

Barbara Andruszkiewicz - nauczyciel dyplomowany
Maria Solarz  - nauczyciel dyplomowany
Katarzyna Zawadzka - nauczyciel kontraktowy
Małgorzata Nasiłowska - nauczyciel dyplomowany

PRZYRODA

Beata Domińczak - nauczyciel dyplomowany
Iwona Brzezińska - nauczyciel dyplomowany

BIOLOGIA

Beata Domińczak - nauczyciel dyplomowany

PLASTYKA

Izabela Szyszka - nauczyciel dyplomowany
Izabela Drozdowicz - nauczyciel dyplomowany

TECHNIKA

Marzena Ocias - nauczyciel dyplomowany

MUZYKA

Anna Kocyła - nauczyciel dyplomowany

INFORMATYKA / ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Anna Lecyk - nauczyciel dyplomowany
Marzena Ocias - nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Grażyna Krauss - nauczyciel dyplomowany
Elżbieta Wrzesień - nauczyciel dyplomowany
Karol Frąckiewicz - nauczyciel kontraktowy
Magdalena Czenska - nauczyciel mianowany
Jarosław Śliwiński - nauczyciel mianowany

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Radosław Manicki - nauczyciel dyplomowany


RELIGIA

s. Barbara Bednarz - nauczyciel dyplomowany
Robert Kharitonov - nauczyciel kontraktowy
Krzysztof Łojek - nauczyciel dyplomowany

ETYKA

Kinga Wojciechowska - nauczyciel dyplomowany
Lena Brulińska - nauczyciel dyplomowany
Joanna Jełowicka - nauczyciel dyplomowany
Natalia Guc - nauczyciel kontraktowy
Diana Guc - nauczyciel kontraktowy
Katarzyna Szuflet - nauczyciel dyplomowany
Ewa Wiatrak - nauczyciel dyplomowany
Monika Sikora - nauczyciel kontraktowy
Katarzyna Korczak - nauczyciel kontraktowy

CHEMIA

Alicja Kończyk- nauczyciel dyplomowany
Anna Remin - nauczyciel dyplomowany

FIZYKA

Marek Sobieszczański - nauczyciel kontraktowy

GEOGRAFIA

Anna Jaskólska - nauczyciel kontraktowy
Agnieszka Nojszewska - nauczyciel mianowany

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Bogusława Fila-Kołodziejczak - nauczyciel dyplomowany

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

Iwona Mierzwa - nauczyciel dyplomowany

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY 
W KLASACH INTEGRACYJNYCH

Krystyna Komsta - nauczyciel dyplomowany
Anna Kujko - nauczyciel dyplomowany
Joanna Sobieszuk - nauczyciel dyplomowany
Agnieszka Ścieżyńska - nauczyciel dyplomowany
Dorota Kosińska - nauczyciel dyplomowany
Lena Kajzer- nauczyciel kontraktowy(urlop)
Paulina Żukowska- nauczyciel kontraktowy
Katarzyna Kot - nauczyciel dyplomowany
Emilia Nikoniuk - nauczyciel stażysta
Sylwia Makuchowska - nauczyciel mianowany
Aleksandra Godlewska - nauczyciel kontraktowy (urlop)
Kożuchowska Elżbieta - nauczyciel mianowany
Karolina Pawłowska - nauczyciel mianowany

OPIEKA NAD UCZNIEM

PEDAGOG SZKOLNY - Ilona Przybylska - nauczyciel kontraktowy
PEDAGOG  SZKOLNY - Bogusława Fila - Kołodziejczak - nauczyciel dyplomowany
PSYCHOLOG - Natalia Bonisławska - nauczyciel stażysta
LOGOPEDA - Janina Michalska - nauczyciel mianowany
LOGOPEDA - Joanna Sobieszuk - nauczyciel dyplomowany
REWALIDATOR - Ewa Butryn - nauczyciel dyplomowany
TERAPIA SI - Joanna Kucińska - nauczyciel dyplomowany
TERAPIA PEDAGOGICZNA - Joanna Kwiatkowska- nauczyciel dyplomowany
TERAPIA PEDAGOGICZNA - Agnieszka Czechowska - nauczyciel kontraktowy
GIMNASTYKA KOREKCYJNA - Radosław Manicki - nauczyciel dyplomowany

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Ewa Kiraga - nauczyciel dyplomowany

Olga Matuszewska - nauczyciel kontraktowy

ŚWIETLICA SZKOLNA

Dorota Kubalska - nauczyciel mianowany - KIEROWNIK ŚWIETLICY
Małgorzata Stochmal-Jodko - nauczyciel kontraktowy
Marta Szal - nauczyciel dyplomowany 
Alicja Wolska - nauczyciel dyplomowany
Izabela Szyszka - nauczyciel dyplomowany
Maria Wittenberg - nauczyciel mianowany
Olga Matuszewska - nauczyciel kontraktowy
Małgorzata Zarycka - nauczyciel dyplomowany
Małgorzata Romanek - nauczyciel stażysta


 


Podręczniki
klasy IV-VIII
rok szk. 2019/2020

***Kliknij tutaj***


JADŁOSPIS
WRZESIEŃ
***KLIKNIJ TUTAJ***


Procedury wydawania:

1. legitymacji szkolnej
2. duplikatów legitymacji i świadectw
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wewnętrzny System
Doradztwa Zawodowego
***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt


Klub Szkolny UNICEF

***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt

***KLIKNIJ TUTAJ***


Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

***KLIKNIJ TUTAJ***



Ogólnopolski Program
AI Schools&Academy
***KLIKNIJ TUTAJ***


Ogarnij Inżynierię
"Tajemnice
zielonych dachów" 

***KLIKNIJ TUTAJ*** 



Varsavianistyczna Szkoła
***KLIKNIJ TUTAJ***



SZKOLNE KOŁO
WOLONTARIATU



SP 68
honorowy opiekun
hotelu dla dzikich
owadów zapylających

***KLIKNIJ TUTAJ***



ZDROWO I SMACZNIE
***KLIKNIJ TUTAJ***


***KLIKNIJ TUTAJ***


PROMOCJA ZDROWIA
***KLIKNIJ TUTAJ***



Program rządowy
"Książki naszych marzeń"
***KLIKNIJ TUTAJ***