oppman.edu.pl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Start / Kadra pedagogiczna
Email Drukuj

DYREKTOR SZKOŁY

Agnieszka Jajkiewicz-Sołtys - nauczyciel dyplomowany 

WICEDYREKTOR SZKOŁY

Beata Kaftańska, klasy 0 - 3 - nauczyciel dyplomowany
Ewa Butryn, klasy 4 - 7 - nauczyciel dyplomowany

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA - KLASY I - III

Joanna Jełowicka - nauczyciel dyplomowany
Kinga Wojciechowska - nauczyciel dyplomowany
Ewa Wiatrak- nauczyciel dyplomowany
Lena Brulińska - nauczyciel dyplomowany
Katarzyna Korczak - nauczyciel kontraktowy
Joanna Dąbrowska - nauczyciel kontraktowy
Diana Guc - nauczyciel kontraktowy
Natalia Guc - nauczyciel kontraktowy
Katarzyna Szuflet - nauczyciel mianowany

JĘZYK POLSKI

Anna Gradomska - nauczyciel dyplomowany 
Iwona Michniewicz - nauczyciel dyplomowany
Katarzyna Pokrzywnicka - nauczyciel kontraktowy
Izabela Drozdowicz - nauczyciel dyplomowany

JĘZYK ANGIELSKI

Katarzyna Daniluk - nauczyciel dyplomowany
Aleksandra Kasprzycka - nauczyciel dyplomowany
Krystyna Komsta - nauczyciel dyplomowany
Joanna Dąbrowska - nauczyciel kontraktowy

JĘZYK FRANCUSKI

Joanna Grabowska - nauczyciel stażysta

JĘZYK HISZPAŃSKI

HISTORIA

Agata Gołaj - nauczyciel dyplomowany

MATEMATYKA

Barbara Andruszkiewicz- nauczyciel dyplomowany
Maria Solarz  - nauczyciel dyplomowany
Katarzyna Zawadzka - nauczyciel kontraktowy

PRZYRODA

Beata Domińczak - nauczyciel dyplomowany
Sabina Sabadasz - nauczyciel dyplomowany

PLASTYKA

Izabela Szyszka - nauczyciel

Izabela Drozdowicz - nauczyciel dyplomowany

TECHNIKA

Marzena Ocias - nauczyciel

MUZYKA

Anna Kocyła - nauczyciel dyplomowany

ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Anna Lecyk - nauczyciel dyplomowany

INFORMATYKA

Anna Lecyk - nauczyciel dyplomowany

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Barbara Jurek - nauczyciel dyplomowany 
Grażyna Krauss - nauczyciel dyplomowany
Elżbieta Wrzesień - nauczyciel dyplomowany
Karol Frąckiewicz - nauczyciel
 kontraktowy

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

Radosław Manicki - nauczyciel dyplomowany


RELIGIA

Agata Gołaj - nauczyciel dyplomowany
s. Barbara Bednarz - nauczyciel dyplomowany
Robert Kharitonov - nauczyciel kontraktowy

ETYKA

Barbara Jurek - nauczyciel dyplomowany
Kinga Wojciechowska - nauczyciel dyplomowany
Lena Brulińska - nauczyciel dyplomowany

CHEMIA

Alicja Kończyk- nauczyciel dyplomowany
Ewa Sołowiej - Mędrzak - nauczyciel dyplomowany

FIZYKA

Ewa Sołowiej - Mędrzak - nauczyciel dyplomowany, metodyk

GEOGRAFIA

Anna Jaskólska - nauczyciel kontraktowy

WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE

Beata Domińczak - nauczyciel dyplomowany
Urszula Duszyńska - nauczyciel Stażysta

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY 
W KLASACH INTEGRACYJNYCH

Krystyna Komsta - nauczyciel dyplomowany
Anna Kujko - nauczyciel dyplomowany
Joanna Sobieszuk - nauczyciel dyplomowany
Agnieszka Ścieżyńska - nauczyciel dyplomowany
Dorota Kosińska - nauczyciel dyplomowany
Magdalena Drozd - nauczyciel kontraktowy
Lena Kajzer- nauczyciel
kontraktowy
Paulina Kozłowska - nauczyciel kontraktowy

OPIEKA NAD UCZNIEM

PEDAGOG SZKOLNY - Ilona Przybylska - nauczyciel stażysta
PSYCHOLOG - Amelia Maciasz - Gupta - nauczyciel stażysta 
LOGOPEDA - Janina Michalska - nauczyciel mianowany
LOGOPEDA - Joanna Sobieszuk - nauczyciel dyplomowany
REHABILITANT - Barbara Jurek - nauczyciel dyplomowany
REWALIDATOR - Ewa Butryn - nauczyciel dyplomowany
TERAPIA SI - Joanna Kucińska - nauczyciel dyplomowany
TERAPIA PEDAGOGICZNA - Joanna Kucińska - nauczyciel dyplomowany
GIMNASTYKA KOREKCYJNA - Radosław Manicki - nauczyciel dyplomowany

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Ewa Kiraga - nauczyciel dyplomowany

ŚWIETLICA SZKOLNA

Dorota Kubalska - nauczyciel mianowany - KIEROWNIK ŚWIETLICY
Małgorzata Stochmal-Jodko - nauczyciel kontraktowy
Alicja Walewska - nauczyciel mianowany
Marta Szal - nauczyciel dyplomowany 
Maria Alaba - nauczyciel dyplomowany
Zdzisława Glabś - nauczyciel mianowany
Anna Jaskólska - nauczyciel kontraktowy
Violetta Tomera - nauczyciel kontraktowy
Alicja Wolska - nauczyciel dyplomowany
Izabela Szyszka - nauczyciel dyplomowany

 


Zima w mieście
28.01- 08.02 2019
***INFORMACJA
URZĘDU DZIELNICY
***

Akcja w naszej szkole
***KLIKNIJ TUTAJ*** 


100-lecie
odzyskania niepodległości
***KLIKNIJ TUTAJ***


MEN
List do Rodziców
***KLIKNIJ TUTAJ***


Reforma oświaty
Dzielnica Żoliborz
***KLIKNIJ TUTAJ***


JADŁOSPIS
GRUDZIEŃ
***KLIKNIJ TUTAJ***


Procedury wydawania:

1. legitymacji szkolnej
2. duplikatów legitymacji i świadectw
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wewnętrzny System
Doradztwa Zawodowego
***KLIKNIJ TUTAJ***


Wykaz podręczników
2018/2019


Realizujemy projekt


Klub Szkolny UNICEF

***KLIKNIJ TUTAJ***


Realizujemy projekt

***KLIKNIJ TUTAJ***


Narodowy Program
Rozwoju Czytelnictwa

***KLIKNIJ TUTAJ***


Ogarnij Inżynierię
"Tajemnice
zielonych dachów" 

***KLIKNIJ TUTAJ*** 



Varsavianistyczna Szkoła
***KLIKNIJ TUTAJ***



Twórcza szkoła
w Europie

***KLIKNIJ TUTAJ***



SZKOLNE KOŁO
WOLONTARIATU
***KLIKNIJ TUTAJ***


Światowy Dzień
Pierwszej Pomocy

***KLIKNIJ TUTAJ***



SP 68
honorowy opiekun
hotelu dla dzikich
owadów zapylających

***KLIKNIJ TUTAJ***





ZDROWO I SMACZNIE
***KLIKNIJ TUTAJ***


***KLIKNIJ TUTAJ***


PROMOCJA ZDROWIA
***KLIKNIJ TUTAJ***



Program rządowy
"Książki naszych marzeń"
***KLIKNIJ TUTAJ***